• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Özel Tasarımlar

  • Anasayfa
  • Fermuarlı PVC İç Giyim Paketleme Çantası
  • Fermuarlı PVC İç Giyim Paketleme Çantası

'Fermuarlı PVC İç Giyim Paketleme Çantası'

xay[19_48_498]S_Store_First[498].JPG

Fermuarlı PVC İç Giyim Paketleme Çantası

ÜRÜN KODU: ÖZE498 Diğer Özellikler

FERMUARLI TRİKO NONWOVEN  ÇANTA:  İstenilen Ebat ve Ölçülerde Baskılı ve Baskısız üretim Yapılabilir, Fermuarlı Triko Nonwoven  Çantalar  Tamamen Doğaya Dost Kumaşlardan Üretilmektedir. Nonwoven  çantalar uygun maliyeti yani sıra şıklığı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile promosyon sektöründe üst sıralarda yerini almıştır.      

Sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile değişik renk ve modellerde üretilen çantalar, uygulanan baskı teknikleri ile daha da ön plana çıkartılabilir. Baskı renklerine uyumlu kenar biyeler, körükler, saplar ve çeşitli aksesuarlar promosyon çantanın mükemmelliğini artırır. Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır.
Geniş kullanım alanına sahip olan promosyon Triko çantalar fuar alanlarının, konferansların, açılışların,  en çok talep edilen ürünlerinin başında gelmektedir.
 

Nonwoven Kumaşlar
Bilgi ve Kalitenin birleştiği GERSA AMBALAJ kalitesiyle sizlere sunduğumuz NONWOVEN Çantalarımız, en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Nonwoven Kumaşlar, hemen hemen tüm sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.
 
Hijyenin vazgeçilmez şartı olduğu medikal ve sağlık sektöründe, amaliyat örtüsünden tutunda, maske, önlük, bone, gloş, ıslak mendil, pastane, mağaza, tencere, tava, musluk,ayakkabı,eczane,deri çanta torba  gibi yüzlerce ürünün imalatında kullanılmaktadır.

Nonwoven Kumaşlar, Ev Tekstili ve Mobilya sektörlerinde, yatak kılıfları, kanepe örtüleri, elbise dolapları, kılıflar,gamboç,abiye kılıfı,takım elbise kılıfı gelinlik kılıfı,çanta gibi bir çok şekilde kullanılmaktadır.

Nonwoven Kumaşlar, esnek ve sağlam yapısı sayesinde ayakkabı, çanta imalatında, reklam ve promosyon ürünlerinde şık görünümü ve ekonomik olması sebebiyle vazgeçilmez bir ürün olmuştur.
 
Nonwoven Kumaşlar ayrıca otomotiv sektöründe otomobil brandası, avadanlık çantası,Paspas ve kullan at servis örtüleri gibi çok çeşitli şekilde kullanılmaktadır.
 
Nonwoven kumaşlar tela kumaş yada Bez kumaş olarakda anılmaktadır

NONWOWEN KUMA┼×LARA UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ
Serigraf Baskı,Ofset Baskı,EmpirmeBaskı,Flekso Baskı,TransferBaskı,
Transfer Ofset Baskı,Seçenekleri  Uygulanabilir.