• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Özel Tasarımlar

  • Anasayfa
  • Ceset Torbası
  • Ceset Torbası

'Ceset Torbası'

xay[19_48_489]S_Store_First[489].jpg

Ceset Torbası

ÜRÜN KODU: ÖZE489 Diğer Özellikler

İmperteks Ceset Torbası: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir Ağzı fermuarlı olan çantalar çok yönlü kullanımı ile zorunlu kullanımlarda hayatımızı kolaylaştırarak taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Polyester Kulplu olduğundan dolayı elde taşınabilir içine yerleştirilen merhumu (ölüyü) rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Ceset Torbası: Cenazelerimiz olduğunda hastaneler, medikal kuruluşlar ve kişiler tarafından kullanılan bir üründür ceset torbası. Ceset torbası imatı Gersa Ambalaj  tarafından yapılmaktadır. Toptan  olarak yurtiçi ve yurtdışı piyasaya satışa sunulmaktadır.

Ceset Torbası Nedir?
Ceset torbası, bebek, çocuk, yetişkin ve battal boy olarak üretilen ve cenazeler için kullanılan bir üründür. Kullanımı gayet kolaydır. Hastaneler, emniyet, sağlık kuruluşları ve bireysel kişiler tarafından kullanılır.

Ceset Torbası Deprem
Ceset torbası deprem anında en gerekli olan bir üründür. Depremde hayatını kaybeden insanlar için hazır bulundurulması gereken ceset torbası, kullanım kolaylığı açısından son derece gerekli bir deprem ekipmanıdır. Depremlerde doğal afet ekipleri, deprem bölgesine intikal ederken yanında ceset torbası götürmeleri gerekmektedir.

Ceset Torbası Üreticileri
Ceset torbası  üreticileri  denilince akla ilk gelen kuruluş Gersa Ambalaj dır, ceset  torbası dır. Ceset torbası sektöründe bu işi ilk yapan firmadır. Gersa Ambalaj  Birçok  Ebat ve kalitede ceset  torbası üreten firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Ceset  torbası  çeşitleri  için aşağıdaki Ebatlarını  inceleyebilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Yetişkin: 70x220: 6 Adet taşıma kulplu, Kimlik bilgileri için şeffaf bölme. Çift başlı fermuara sahip pvc ceset torbası.
Yetişkin: 70x200: 6 Adet taşıma kulplu, Kimlik bilgileri için şeffaf bölme. Çift başlı fermuara sahip pvc ceset torbası.
Çocuk: 70x140: 4 Adet taşıma kulplu, Kimlik bilgileri için şeffaf bölme. Çift başlı fermuara sahip pvc ceset torbası.
Çocuk: 60x120: 4 Adet taşıma kulplu, Kimlik bilgileri için şeffaf bölme. Çift başlı fermuara sahip pvc ceset torbası.
Çocuk: 50x100: 4 Adet taşıma kulplu, Kimlik bilgileri için şeffaf bölme. Çift başlı fermuara sahip pvc ceset torbası.
Çocuk: 40x50: 2 Adet taşıma kulplu, Kimlik bilgileri için şeffaf bölme. Çift başlı fermuara sahip pvc ceset torbası.

CESET TORBASI KUMA┼×I
Genel olarak Tır, Kamyon, Kamyonet, Tente, Ceset Torbası,Güneşlik, ┼×emsiye, Kış Bahçesi, Konfeksiyon Torbası vb. alanlarda kullanılan kumaş %100 polyester bez ayağı dokuma üzerine PVC kaplama yapılarak üretilir.