• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Özel Tasarımlar

  • Anasayfa
  • İmperteks Ağzı Büzgülü Zincir Taşıma Torba
  • İmperteks Ağzı Büzgülü Zincir Taşıma Torba

'İmperteks Ağzı Büzgülü Zincir Taşıma Torba'

xay[19_48_499]S_Store_First[499].JPG

İmperteks Ağzı Büzgülü Zincir Taşıma Torba

ÜRÜN KODU: ÖZE499 Diğer Özellikler

İp Büzgülü İmperteks Torba: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir Ağzı büzgülü olan Torbalar çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli Büzgülü olduğu için koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde Saklayabilirsiniz.

Renkli İmperteks kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü Torbalara emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı,Süblimasyon baskı,Süblime Baskı,Süblime Resim Baskı, teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştülebilir.

İp Büzgülü Torbalarda kulladığımız kumaş seçenekleri şunlardır. 270 denye imperteks,630 denye imperteks,600 denye imperteks,420 denye imperteks,astar,Sıvama astar,Saten astar,file kumaş,Nonwoven,Tela,cotton,Hambez Kumaş,İp büzgü ipleri polyester yada pamuk olabilir
İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir. Çizilebilir yüzeyli ürünlerden, tekstil ürünlerine kadar ürün ambalajı olarak kullanılabilen ip büzgülü bez Torbalar. Farklı bez alternatiflerinden.üretilebilen, tek yön yada çift yönden büzülebilir büzgülü torba modelleri mümkündür.