• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Büzgülü Torbalar

  • Anasayfa
  • Nonwoven Yeşil Renk Saplı Büzgülü Sırt Çanta
  • Nonwoven Yeşil Renk Saplı Büzgülü Sırt Çanta

'Nonwoven Yeşil Renk Saplı Büzgülü Sırt Çanta'

xay[19_45_404]S_Store_First[404].jpg

Nonwoven Yeşil Renk Saplı Büzgülü Sırt Çanta

ÜRÜN KODU: BÜZ404 Diğer Özellikler

İP BÜZGÜLÜ NONWOVEN SIRT ÇANTA
 
İpli büzgülü Nonwoven Sırt çanta sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır. 
 
Promosyon ipli büzgülü elyaf bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 80-100 gr/m2 ağırlığındadır. En çok tercih edilen ebat 35x45 cm büyüklüğündedir. İpli büzgülü elyaf bez çantalar; tela veya nonwoven olarak ta bilinirler.
 
Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek tarafa tek renk baskı tercih edilmektedir.
 
İpli büzgülü elyaf bez çantalar Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. İpli büzgülü elyaf bez çantaları beyaz veya renkli olarak tercih edebilirsiniz. İpli büzgülü elyaf bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.
 
İpli büzgülü elyaf bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanılabilir.


İP BÜZGÜLÜ NONWOVEN ÇANTAYA UYGULANAN BASKILAR
Serigraf Baskı,Empirme Baskı,Ofset Baskı,Transfer Baskı,Flekso Baskı Gibi Teknikler Uygulanır.


NONWOVEN NEDİR
"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven´lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenler, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

NETTE AMBALAJ olarak biliyoruz ki kullanım süreleri ne olursa olsun ürettiğimiz nonwoven İp büzgülü torbaların arkasında karmaşık ve zor bir üretim süreci ancak bu sürecin sonunda kaliteli ve çözüm odaklı ürünler var.