• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Kanaviçe Çanta

  • Anasayfa
  • Alttan Körüklü Kanaviçe Çanta
  • Alttan Körüklü Kanaviçe Çanta

'Alttan Körüklü Kanaviçe Çanta'

xay[19_36_312]S_Store_First[312].jpg

Alttan Körüklü Kanaviçe Çanta

ÜRÜN KODU: KAN312 Diğer Özellikler

Kanaviçe Çantalar,Hasır, Telis diye bilinen kumaşlardan üretilir,  Bu kumaş üzerine sert düzgün durması için laminasyon yapılır laminasyon yapılmadan da bu kumaştan çanta dikilebilir baskı olarak serigrafi baskı, Empirme Baskı,Transfer Baskı yapılır Çantalar Kulplu alttan ve yandan körüklü olarak üretilir.Torbalar ise ağızdan büzgülü olarak Yapılır
Kanaviçe  Kumaşlar jüt bitkisinden elde edilen liflerden yapılır. Jüt Bitkisinin en büyük üreticileri Hindistan ve Pakistan dır. Ekonomik değeri yüksek olan bu bitkiden elde edilen kumaşların büyük kısmı ithaldir. Bu kumaşlardan yapılan çantalar Doğa Dostu çevreci ürünlerdir .Çevre hassasiyeti yüksek olan firmalar ve kullanıcılar için ideal çantalardır.
Doğa dostu Çevreci Jüt modellerimizi görmek ve bu çantalar dan yaptırmak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz

Kanaviçe Çantalar jüt kumaşlardan yapılan çoğunlukla laminasyonlu çantalardır. Çok şık ve Gösterişli çantalardır. Kurumsal kimliğini öne çıkartmak isteyen firmalar, bu çantaları satmak isteyen mağazalar marka bilinirliğini artırmak isteyen firmalar tarafından tercih edilir.


KANAVİÇE KUMAŞA UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ
  • SERİGRAF BASKI,
  • EMPİRME  BASKI,
  • TRANSFER BASKI,
  • NAKIŞ ÖRME


Kanaviçe Kumaş nedir
Kanaviçe kumaş ya da Jüt kumaş olarak adlandırılan bu kumaşlar Hindistan ya Bangladeş'te yetişen jüt bitkisinin dokunmasıyla elde edilir. Tamamen doğaldır. Firmamız kanaviçe çanta kumaşının ithalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.10oz kanaviçe kumaşlar stoklarımızda her zaman mevcuttur. Bu kumaş tekstil sektöründe oldukça yaygın kullanılırlar. Aynı zamanda 10oz kanaviçe kumaşlar istenilen ebat ve ölçülerde lamineli ve laminesiz çanta kese torba dikilerek  imal edilir. Kullanım amacı son derece yaygın olan bu çanta ve keseler dogaldır. 


Dekoratif Kanaviçe Kumaş
Dekoratif jüt kumaşlar genellikle promosyon sektöründe farklı amaçlarla kullanılmaktadırlar. Ev tekstilinde yaygınca kullanılan bu kumaşlar, promosyon amaçlı yapılan kese, çanta, taşıma torbaları imalatında da kullanılırlar. Dilenirse çanta sektörü için üstüne polietilen laminasyon yapılabilir. Dokuma tipi ve kumaş dokusu olarak piyasadaki standart jüt kumaşlardan oldukça farklıdırlar.