• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Büzgülü Torbalar

  • Anasayfa
  • Önden Fermuar Cepli 270 Denye lacivret İmperteks Büzgülü Sırt Ça
  • Önden Fermuar Cepli 270 Denye lacivret İmperteks Büzgülü Sırt Ça

'Önden Fermuar Cepli 270 Denye lacivret İmperteks Büzgülü Sırt Ça'

xay[19_45_397]S_Store_First[397].jpg

Önden Fermuar Cepli 270 Denye lacivret İmperteks Büzgülü Sırt Ça

ÜRÜN KODU: BÜZ397 Diğer Özellikler

İp Büzgülü İmperteks Sırt Çanta

İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir Ağzı büzgülü olan sırt çantalar çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır. İpli olduğundan dolayı omuzlarınıza asabilir içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

Renkli İmperteks kumaş seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine ağzı büzgülü sırt çantalarına emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı,Süblimasyon baskı,Süblime Baskı,Süblime Resim Baskı, teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda büzgü ipleri baskı renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir çanta haline dönüştülebilir.

ip büzgülü sırt çantalarda kulladığımız kumaş seçenekleri şunlardır. 270 denye imperteks,630 denye imperteks,600 denye imperteks,420 denye imperteks, astar,Sıvama astar, Saten astar,file kumaş, Nonwoven, Tela, Cotton, Hambez Kumaş, İp büzgü ipleri polyester yada pamuk olabilir.

İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir. Çizilebilir yüzeyli ürünlerden, tekstil ürünlerine kadar ürün ambalajı olarak kullanılabilen ip büzgülü bez çantalar. Farklı bez alternatiflerinden.üretilebilen, tek yön yada çift yönden büzülebilir ve omuz askılı büzgülü torba modelleri mümkündü


Kullanım alanları:  Beach minderi, armut minder, şezlong  minderi ,valiz, okul çantası ,büzgülü sırt  çanta,torbas, kalemlik, kozmetik ,trafik seti,araba zincir çantası,olta çantası,eczane çanta,kuyumcu çanta,çadır, branda, kılıf Promosyon  çanta yapımında kullanılmaktadır