• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Özel Tasarımlar

  • Anasayfa
  • Digital Baskılı Fermuarlı İmperteks Kalemlik
  • Digital Baskılı Fermuarlı İmperteks Kalemlik

'Digital Baskılı Fermuarlı İmperteks Kalemlik'

xay[19_48_490]S_Store_First[490].JPG

Digital Baskılı Fermuarlı İmperteks Kalemlik

ÜRÜN KODU: ÖZE490 Diğer Özellikler

İmperteks Makyaj Cüzdan Çanta: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir.Dijital Baskılı Fermuarlı Makyaj  çantalar çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştırır.Fermuarlı olduğundan dolayı içine koyduğumuz eşyalarınızı rahatça ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Dijital Baskılı İmperteks,Kanvas,Cotton,Hambez,seçenekleri ile istenilen ebatta ve modelde üretim yapılabilir. Müşterilerimizin talebi üzerine Dijital Baskı Yapılabilir.  İmperteks çantalarına emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı,Süblimasyon baskı,Süblime Baskı,Süblime Resim Baskı, teknikleri uygulanabilir. İsteğiniz doğrultusunda Desen Rengine Uyumlu Fermuar Kullanılabilir. İmperteks renklerine ve kumaşına uygun orantıda kombine edilerek daha hareketli bir Makyaj çanta haline dönüştülebilir.

Makyaj çantalarda kulladığımız kumaş seçenekleri şunlardır. 270 denye imperteks,630 denye imperteks,600 denye imperteks,420 denye imperteks,astar,Sıvama astar,Saten astar,file kumaş,,cotton,Hambez Kumaş,Tutma  ipleri polyester yada pamuk olabilir.

İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir. Çizilebilir yüzeyli ürünlerden, tekstil ürünlerine kadar ürün ambalajı olarak kullanılabilen Fermuarlı Makyaj çantalar.İçin Cotton, Kanvas,Gibi Kumaşlar da  Kullanılabilir.


Kullanım alanları:  Beach minderi, armut minder, şezlong  minderi ,valiz,okul çantası ,büzgülü sırt  çanta,torbas ,  kalemlik,kozmetik ,trafik seti,araba zincir çantası,olta çantası,eczane çanta,kuyumcu çanta,çadır, branda, kılıf Promosyon  çanta yapımında kullanılmaktadır.Sublimasyon Nedir?
Sublimasyon; maddenin ısı uygulandığında katı halden -aradaki sıvı hali atlayıp- gaz haline geçmesidir.
 
Sublimasyon ile Hangi Ürünlere Baskı Yapılabilir?
Süblime boyalar sadece polyester yüzeylere transfer olabilirler. Bu nedenle bu yöntemle sadece polyester veya polyester kaplı ürünlere baskı yapılabilir. Sublimasyon ile baskı yapılabilecek yüzlerce ürünü kataloğumuzda bulabilirsiniz

Sublimasyon Sistemleri Nasıl Çalışır?
Sublimasyon boyaları, mürekkep içerisinde mikroskobik boyutlarda katı halde bulunur. Bu boyalar mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile özel bir transfer baskı kağıdı üzerine aktarılır. Bu kağıt, baskı yapılmak istenilen yüzey üzerine konulup transfer baskı presi ile ısı altında preslendiğinde kağıt üzerindeki boya gaz formuna geçer ve baskı yapılacak yüzeye transfer olur. Sublimasyon yöntemi ile sadece polyester veya polyester kaplamalı yüzeylere baskı yapılabilir.

Sublimasyon Baskının Kalitesi Nasıl?
Sublimasyon ile yapılan baskılar çok canlı renklerde oluşur. Baskı çizilmelere ve mekanik aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. İç mekanda kullanıldığında, sublimasyon ile basılmış ürünler onlarca sene hiç bir solma ve yıpranma ile karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu boyalarla basılmış tekstil ürünleri yıpranmadan sıkıntısız bir şekilde kullanılabilir.