• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Cotton Hambez Çanta

  • Anasayfa
  • Baskılı Ağzı Büzgülü Hambez Çanta

xay[19_46_413]S_Store_First[413].jpg

Baskılı Ağzı Büzgülü Hambez Çanta

ÜRÜN KODU: COT413 Diğer Özellikler

İP BÜZGÜLÜ HAMBEZ TORBA

HAM BEZ KESE: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir, Ağzı Büzgülü Torbalar küçük eşyalarınızı muhafaza etmek için yaptığımız İdal Bir Bez Torbadır.Küçük torbalara ham bez keseler veya Büzgülü Torbalar diyoruz. Doğa dostu olan cotton, ham bez torbalar %100 Organik ve pamuktur. Bu Torbalar Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr 425 gr dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan bezi,kanvas. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır. Torbaların iki ucunda  ağzını büzmek için ipler bulunur. Bu ipler istenilen renkte üretilebilir.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez keselere ve torbalara emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı Süblimasyon Baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli Büzgü İpler kullanılarak torbalar daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir. 

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenebilir. Ham bez keseler ve Torbalar hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile bir çok alanda kullanabilirsiniz.Kullanıldığı alanlar.


Sublimasyon Nedir?
Sublimasyon; maddenin ısı uygulandığında katı halden aradaki sıvı hali atlayıp gaz haline geçmesidir.
 
Sublimasyon ile Hangi Ürünlere Baskı Yapılabilir?
Süblime boyalar sadece polyester yüzeylere transfer olabilirler. Bu nedenle bu yöntemle sadece polyester veya polyester kaplı ürünlere baskı yapılabilir. Sublimasyon ile baskı yapılabilecek yüzlerce ürünü kataloğumuzda bulabilirsiniz.

Sublimasyon Sistemleri Nasıl Çalışır?
Sublimasyon boyaları, mürekkep içerisinde mikroskobik boyutlarda katı halde bulunur. Bu boyalar mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile özel bir transfer baskı kağıdı üzerine aktarılır. Bu kağıt, baskı yapılmak istenilen yüzey üzerine konulup transfer baskı presi ile ısı altında preslendiğinde kağıt üzerindeki boya gaz formuna geçer ve baskı yapılacak yüzeye transfer olur. Sublimasyon yöntemi ile sadece polyester veya polyester kaplamalı yüzeylere baskı yapılabilir.

Sublimasyon Baskının Kalitesi Nasıl?
Sublimasyon ile yapılan baskılar çok canlı renklerde oluşur. Baskı çizilmelere ve mekanik aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. İç mekanda kullanıldığında, sublimasyon ile basılmış ürünler onlarca sene hiç bir solma ve yıpranma ile karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu boyalarla basılmış tekstil ürünleri yıpranmadan sıkıntısız bir şekilde yıkanabilir. Dış mekanda kullanılacak ve sürekli güneş altında kalacak ürünlerin ise UV dayanımını arttıracak lak ve kaplamalarla kullanılması önerilir.

Günlük kullanımda artık koton bez torbalar oldukça fazla tercih ediliyor. Pratik hafif ve kullanışlı bu torbalar mağazalar tarafından etkili çevreci reklam için tercih ediliyor.

Koton kumaş üzerine yapılan logo baskıları yada çevreci tasarımlar ile reklamlarınız tekrar tekrar görsel hafızalarda.
Bez Torba kullananlardan olun sizde geleceğinizi koruyun.