• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Cotton Hambez Çanta

  • Anasayfa
  • Ağzı Büzgülü Digital Baskılı Sırt Çanta
  • Ağzı Büzgülü Digital Baskılı Sırt Çanta

'Ağzı Büzgülü Digital Baskılı Sırt Çanta'

xay[19_46_406]S_Store_First[406].jpg

Ağzı Büzgülü Digital Baskılı Sırt Çanta

ÜRÜN KODU: COT406 Diğer Özellikler

HAM BEZ KESE: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir,Para ,saat, takı gibi küçük eşyalarınızı muhafaza etmek için yaptığımız küçük torbalara ham bez keseler diyoruz. Doğa dostu olan cotton,ham bez keseler %100 Organik ve pamuktur. Bu keseler Ham bez kumaştan üretilip 140 gr,200 gr, 220 gr, 300 gr, 320 gr 425 gr,dır. Kumaş özellikleri Rips, Gabardin, Amerikan bezi,kanvas,. İstenilen ölçülerde ve renk seçeneklerinde üretim yapılır.Keselerin iki ucunda kese ağzını büzmek için ipler bulunur. Bu ipler istenilen renkte üretilebilir.Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ham bez keselere emprime baskı, transfer baskı, ofset baskı, digital baskı Süblimasyon Baskı uygulanabilir. Uygulanan baskı seçeneklerine orantılı, renkli saplar kullanılarak keseler daha da hareketli bir hale getirilerek göz alıcı bir reklam materyaline dönüştürülebilir. 

25 ve 30 derecede tersten yıkanır ve ütülenir. Ham bez keseler hava geçirgen özelliği, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile bir çok alanda kullanabilirsiniz.Kullanıldığı alanlar.


Sublimasyon Nedir?
Sublimasyon; maddenin ısı uygulandığında katı halden aradaki sıvı hali atlayıp gaz haline geçmesidir.
 
Sublimasyon ile Hangi Ürünlere Baskı Yapılabilir?
Süblime boyalar sadece polyester yüzeylere transfer olabilirler. Bu nedenle bu yöntemle sadece polyester veya polyester kaplı ürünlere baskı yapılabilir. Sublimasyon ile baskı yapılabilecek yüzlerce ürünü kataloğumuzda bulabilirsiniz.

Sublimasyon Sistemleri Nasıl Çalışır?
Sublimasyon boyaları, mürekkep içerisinde mikroskobik boyutlarda katı halde bulunur. Bu boyalar mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile özel bir transfer baskı kağıdı üzerine aktarılır. Bu kağıt, baskı yapılmak istenilen yüzey üzerine konulup transfer baskı presi ile ısı altında preslendiğinde kağıt üzerindeki boya gaz formuna geçer ve baskı yapılacak yüzeye transfer olur. Sublimasyon yöntemi ile sadece polyester veya polyester kaplamalı yüzeylere baskı yapılabilir.


Sublimasyon Baskının Kalitesi Nasıl?
Sublimasyon ile yapılan baskılar çok canlı renklerde oluşur. Baskı çizilmelere ve mekanik aşınmaya karşı çok dayanıklıdır. İç mekanda kullanıldığında, sublimasyon ile basılmış ürünler onlarca sene hiç bir solma ve yıpranma ile karşılaşılmadan kullanılabilir. Bu boyalarla basılmış tekstil ürünleri yıpranmadan sıkıntısız bir şekilde yıkanabilir. Dış mekanda kullanılacak ve sürekli güneş altında kalacak ürünlerin ise UV dayanımını arttıracak lak ve kaplamalarla kullanılması önerilir.