• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Elbise Kılıfı

  • Anasayfa
  • Baskılı Üst Tarafı Pvc Elbise kılıfı
  • Baskılı Üst Tarafı Pvc Elbise kılıfı

'Baskılı Üst Tarafı Pvc Elbise kılıfı'

xay[19_43_367]S_Store_First[367].jpg

Baskılı Üst Tarafı Pvc Elbise kılıfı

ÜRÜN KODU: ELB367 Diğer Özellikler

Elbise Kılıfı: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir.  Nonwoven,Tela, Elyaf, Hambez peva ve pvc materyaller kullanarak farklı model ölçü ebat ve desenlerde ürettiğimiz elbise kılıflarında Standart Ebatlarımız, en 60 cm ve boy 100 cm olarak imalatını yapmaktayız.

Su geçirmez, hava alır ve anti-bakteriyel özelliklere sahip ürünlerimize, müşterilerimizin talep ettigi her türlü model ve deseni uygulayabiliyoruz. Ürünlerimiz, müşterilerimizin isteğine göre baskılı(logolu) yada baskısız(logosuz) olarak üretilmektedir.

Gersa ambalaj Elbise Kılıfları, uzman kadrosu ve disiplinli çalısma prensibi ile gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ürünler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine amaç  edinmiştir. Yenilikçi yapımızla her zaman olduğu gibi moda ürünleri sektöre sunmaya  devam edip, farklılıklara imza atmaya devam edeceğiz.NONWOVEN NEDİR
"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven´lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenler, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gersa Ambalaj  olarak biliyoruz ki kullanım süreleri ne olursa olsun ürettiğimiz nonwoven Elbise Kılıflarının arkasında karmaşık ve zor bir üretim süreci var ancak bu sürecin sonunda kaliteli ve çözüm odaklı ürünler var.