• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Elbise Kılıfı

  • Anasayfa
  • Ön Kısmı Pvc Gelinlik kılıfı
  • Ön Kısmı Pvc Gelinlik kılıfı

'Ön Kısmı Pvc Gelinlik kılıfı'

xay[19_43_375]S_Store_First[375].jpg

Ön Kısmı Pvc Gelinlik kılıfı

ÜRÜN KODU: ELB375 Diğer Özellikler

Gelinlik Kılıfı: İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir. Nonwoven, peva ve pvc materyaller kullanarak farklı model ölçü ebat ve desenlerde ürettiğimiz elbise kılıfları, Gamboç, gelinlik kılıfı, çanta ve promosyon çantaları imalatını yapmaktayız

Su geçirmez, hava alır ve anti-bakteriyel özelliklere sahip ürünlerimize, müşterilerimizin talep ettigi her türlü model ve deseni uygulayabiliyoruz. Ürünlerimiz, müşterilerimizin isteğine göre baskılı(logolu) yada baskısız(logosuz) olarak üretilmektedir.

Gersa ambalaj Elbise Kılıfları, uzman kadrosu ve disiplinli çalısma prensibi ile gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ürünler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine amaç  edinmiştir. Yenilikçi yapımızla her zaman olduğu gibi moda ürünleri sektöre sunmaya  devam edip, farklılıklara imza atmaya devam edeceğiz.


Gelinlik Kılıfı Gamboç %100 geri dönüşümlü Tela Nonwoven kumaştan üretilmiştir.Gelinlik  kılıfı ´nın ön baskısı sağ yan tarafta arka baskısı üst orta kısımdadır, bu sayede firmanın logosu reklam amaçlı daha geniş kitleye ulaşmaktadır.Gelinlik kılıfı tam boy fermuarlı elbiselerinizi seyehatlerde, gardoroplarınızda tozlanmalara ve kırışmalara karşı korumaktadır, aynı zamanda dağınık görüntüyüde engeller.Gelinlik kılıfının Standart ölçüsü eni 80 cm boyu 180 cm  20 cm Yan Körüklü ön ve arka Tek Renk serigrafi baskılıdır. Özel isteğe göre farklı ölçüler veya renkler ile üretim yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için Nette Ambalaj  ile iletişime geçebilirsiniz.

NONWOVEN  KUMAŞA  UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ
SERİGRAF BASKI ,EMPİRME  BASKI,OFSET BASKI,FLEKSO BASKI,TRANSFER BASKI UYGULANABİLİR

NONWOVEN NEDİR 
"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven´lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenler, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gersa Ambalaj  olarak biliyoruz ki kullanım süreleri ne olursa olsun ürettiğimiz nonwoven Gelinlik Kılıfı, Gamboç, arkasında karmaşık ve zor bir üretim süreci var ancak bu sürecin sonunda kaliteli ve çözüm odaklı ürünler var.