• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Ultrasonic Kaynaklı Çanta/Torba

  • Anasayfa
  • Dokusuz Yuzeyler Nonwoven Fabric
  • Dokusuz Yuzeyler Nonwoven Fabric

'Dokusuz Yuzeyler Nonwoven Fabric'

xay[19_44_352]S_Store_First[352].jpg

Dokusuz Yuzeyler Nonwoven Fabric

ÜRÜN KODU: ULT352 Diğer Özellikler

Ultrasonic Dikişli Çanta; Kaliteli ve seri üretimin yeni yöntemi ultrasonik bez çantalar üretiminde kaynak teknolojisini kullanan firmamız Gersa Ambalaj, yüksek hızda, yüksek kalitede ve düşük maliyette çanta üretimi yapmaktadır Nonwoven  Çantalar Tamamen Doğaya Dost Kumaşlardan Üretilmektedir. Nonwoven  çantalar uygun maliyeti yani sıra şıklığı, kullanım kolaylığı ve kalitesi ile promosyon sektöründe üst sıralarda yerini almıştır.

Sahip olduğu zengin kumaş seçenekleri ile değişik renk ve modellerde üretilen çantalar, uygulanan baskı teknikleri ile daha da ön plana çıkartılabilir, Böylece vurgulanmak istenen reklam daha göz alıcı bir seviyeye ulaşır. Geniş kullanım alanına sahip olan promosyon çantalar fuar alanlarının, konferansların, açılışların,  en çok talep edilen ürünlerinin başında gelmektedir.


ULTRASONİK TEKNOLOJİSİ
Ses Dalgalarının yüksek frekanslarda malzemenin moleküler yapısını birleştirmesi ile oluşan üstün kalitedeki kaynak sistemini bez çanta üretimine uyarladık, seri üretim ile maliyetlerini düşürdük. Bu çalışmalarımız, uluslararası incelemeli patent ve Tübitak desteği almıştır.


NONWOVEN NEDİR
"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven'lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenler, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gersa Ambalaj  olarak biliyoruz ki kullanım süreleri ne olursa olsun ürettiğimiz nonwoven İp büzgülü torbaların arkasında karmaşık ve zor bir üretim süreci ancak bu sürecin sonunda kaliteli ve çözüm odaklı ürünler var.