• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Laminasyonlu Çanta

  • Anasayfa
  • Opp Laminasyonlu nonwoven Çanta
  • Opp Laminasyonlu nonwoven Çanta

'Opp Laminasyonlu nonwoven Çanta'

xay[19_35_304]S_Store_First[304].jpg

Opp Laminasyonlu nonwoven Çanta

ÜRÜN KODU: LAM304 Diğer Özellikler

LAMİNASYONLU NONWOVEN ÇANTA: Mağazanız için uzun ömürlü reklam ve taşıma çantası laminasyonlu çantalar. Dikişli yada ultrasonik yöntemlerle üretilen bu çantalar PP nonwoven kumaş kullanılarak üretilebilir. Mat yada parlak görünün alternatifleri olan geri dönüştürülebilen çantalarda boya uygulaması kaplamanın altında kaldığından boya dökülmesi yada yıpranması olmadığı gibi yıkama işlemi de yapılabilir.

Laminasyonlu çantalar Hd baskı kalitesi ve uzun ömrü ile baskılı reklamınızı yıllarca taşır ve kullandığımız ham maddeler kaplama ürünleri, baskı tutkalları sağlığa zararlı değil ve %100 geri dönüştürülebili-Sektörde öncü firmamız; Nonwoven, metalize laminasyon, film laminasyon ve diğer laminasyon çanta çeşitlerinde çözüm ortağınız ve en büyük yardımcınızdır,Laminasyon, iki plastik film materyalin ısıl işlem yardımıyla bir araya getirilerek yapıştırılması bu sayede tek bir yüzeyin üzerine kaplanarak ambalaj haline getirilmesi işlemidir. Laminasyon işlemi, laminasyon makineleri aracılığı ile yapılmaktadır. Laminasyon işlemi için kullanılan plastik filmlere laminasyon filmleri denir.LAMİNASYON NEDİR?
Laminasyon genel olarak kumaşları yada kumaş ve herhangi bir tabakayı elastike, renk ve dokusunu bozmadan birleştirme işlemidir. Bu işlem tutkal ve çeşitli yapıştırıcılarla olabileceği gibi alevlede olabilmektedir. Laminasyon tekniği ambalaj, tekstil, otomotiv ve medikal gibi birçok alanda kullanılmaktadır.Günümüzde laminasyon şıklığında göstergesi durumundadır. Öyleki birçok tekstil ürünlerinde dikiş izini yok etmek yada dikişi desteklemek amacıyla kullanılır

NONWOVEN NEDİR?
"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven'lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenler, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gersa Ambalaj  olarak biliyoruz ki kullanım süreleri ne olursa olsun ürettiğimiz nonwoven İp büzgülü torbaların arkasında karmaşık ve zor bir üretim süreci ancak bu sürecin sonunda kaliteli ve çözüm odaklı ürünler var.