• ONLİNE SATIŞ
  • 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Jüt Çanta

  • Anasayfa
  • Opp Lamineli Kolon Saplı Jüt Çanta
  • Opp Lamineli Kolon Saplı Jüt Çanta

'Opp Lamineli Kolon Saplı Jüt Çanta'

xay[19_34_280]S_Store_First[280].jpg

Opp Lamineli Kolon Saplı Jüt Çanta

ÜRÜN KODU: JÜT280 Diğer Özellikler

LAMİNASYONLU JÜT ÇANTA: Mağazanız için uzun ömürlü reklam ve taşıma çantası laminasyonlu çantalar. Dikişli yada ultrasonik yöntemlerle üretilen bu çantalar  PP jüt kumaş kullanılarak üretilebilir. Mat yada parlak görünün alternatifleri olan geri dönüştürülebilen çantalarda boya uygulaması kaplamanın altında kaldığından boya dökülmesi yada yıpranması olmadığı gibi yıkama işlemi de yapılabilir.

Laminasyonlu çantalar Hd baskı kalitesi ve uzun ömrü ile baskılı reklamınızı yıllarca taşır ve kullandığımız ham maddeler kaplama ürünleri, baskı tutkalları sağlığa zararlı değil ve %100 geri dönüştürülebili-Sektörde öncü firmamız; Nonwoven, metalize laminasyon, film laminasyon ve diğer laminasyon çanta çeşitlerinde çözüm ortağınız ve en büyük yardımcınızdır, Laminasyon, iki plastik film materyalin ısıl işlem yardımıyla bir araya getirilerek yapıştırılması bu sayede tek bir yüzeyin üzerine kaplanarak ambalaj haline getirilmesi işlemidir. Laminasyon işlemi, laminasyon makineleri aracılığı ile yapılmaktadır. Laminasyon işlemi için kullanılan plastik filmlere laminasyon filmleri denir.
                           

PP LAMİNASYONLU KUMAŞA  UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ

FLEKSO BASKI 
PP WOVEN KUMAŞ (SENTETİK JÜT) VE ÇANTA, PP (polipropilen): hammaddesi insanoğlunun hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu hammadde ile üretilen PP şeritler yatay ve dikey olarak dokunarak PP woven kumaşları oluşturulmaktadır. Sonrasında LDPE/PP astar ile lamine edilerek kullanılabilir hale gelmektedirler. Ürün avantajları ; Kimyasallara ve neme dayanıklıdır. Çürümeye ve mantarlara karşı çok dayanıklıdır. Toksik değildir. Gıdaya temasında hiçbir sakınca yoktur. Hafiftir, bu sayede kullanım kolaylığı sağlar. Çok dayanıklıdır. Kullanım şekilleri; Yapı malzemeleri (çimento, gübre,şeker çuvalı,bakliyat çuvalları,un çuvalı tuz çuvalı, vb ürünler) için dış ambalaj yapımında, Gıda maddeleri(bakliyat, şeker vb) için dış ambalaj yapımında, Big bag olarak tarif edilen çuval yapımında,  Tekrar kullanılabilir alışveriş çantası yapımında da kullanılmaktadır.

Sentetik jüt kumaşın üzerine yüksek kalitede baskı ile lamine edilen PP kaplama ile oluşturulan levhanın Dikişli veya ultrasonik kaynak teknolojisi ile ürettiğimiz sağlam çantalar


Baskılı Laminasyonlu Çanta
Laminasyonlu Çantalar günlük kullanımda oldukça şık ve estetik durmakta, markanızı en iyi şekilde sağlamlığı ve dayanıklılığı ile yıllar boyunca tanıtmaktadır. Laminasyonlu Çanta istediğiniz adet ve ölçüde  baskılı ve  baskısız olarak üretilmektedir.Gersa Ambalaj olarak Laminasyonlu  Çanta tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.


HOTMELT / FİLM LAMİNASYON NEDİR ?
Hot-melt laminasyon da denen bu teknik genellikle iki tabakanın arasına Etilen Vinil Asetat (EVA) kullanılarak yapılan bir işlemdir. Günümüzde gelişen teknikle tekstilde kullanılmaya başlayıp hızla yayılmaktadır. Üreticiler açısından maliyet uygun için çok tercih edilmektedir. Genellikle  çanta, medikal, ambalaj ve tekstilin bir çok sektöründe kullanılmaktadır. Aynı zamanda suya dayanıklı ve rahatlıkla yıkanabilmektedir.


Jüt PP Çanta
Jüt PP Çantalar PP kumaştan yani polipropilen kumaştan üretilir. Bu çuval kumaşı olarak da bilinir. PP ipliklerle örülerek üretilen bu kumaş telanın aksine dokumalıdır.çoğunlukla kumaşın bu haliyle çanta yapılmaz öncelikle kumaş ölçülendirilir. Bundan sonra laminasyon  işlemine geçilir. tasarım OPP film üzerine basılır ve iki malzeme lamine edilir.Jüt PP çantalar da kendi içinde ikiye ayrılır.

Ultrasonik dikişli otomasyon yöntem: Çanta otomasyon yöntemi ile yapılacaksa bobin halinde makineye takılır ve bant sonundan bitmiş çantalar alınır.Bu çantalar kullanılan malzemelerden dolayı tela çantaya göre biraz daha yüksek fiyatlıdır.ama o oranda da şık gösterişli ve sağlamdır.Bu model çanta laminasyon yapılacaksa adetler yüksek olmalıdır Otomasyon yönteminde Kulplu ve El geçme formlarında Körüksüz , Körüklü ve 3D modeller de üretim yapılabilir.