• 0212 535 90 14
  • info@gersaambalaj.com

Elbise Kılıfı

  • Anasayfa
  • Nonwoven Gelinlik Çantası MDL I
  • Nonwoven Gelinlik Çantası MDL I

'Nonwoven Gelinlik Çantası MDL I'

xay[19_43_514]S_Store_First[514].jpg

Nonwoven Gelinlik Çantası MDL I

ÜRÜN KODU: ELB514 Diğer Özellikler

GELİNLİK ÇANTASI:  İstenilen ebat ve ölçülerde baskılı ve baskısız üretim yapılabilir. Nonwoven,Tela,Elyaf,Gibi materyaller kullanarak farklı model ölçü ebat ve desenlerde ürettiğimiz Gelinlik Çantası Gamboç, gelinlik çantaları imalatını yapmaktayız.

Su geçirmez, hava alır ve anti-bakteriyel özelliklere sahip ürünlerimize, müşterilerimizin talep ettigi her türlü model ve deseni uygulayabiliyoruz. Ürünlerimiz, müşterilerimizin isteğine göre baskılı(logolu) yada baskısız(logosuz) olarak üretilmektedir.

Gersa ambalaj  uzman kadrosu ve disiplinli çalısma prensibi ile gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ürünler üretmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine amaç  edinmiştir. Yenilikçi yapımızla her zaman olduğu gibi moda ürünleri sektöre sunmaya  devam edip, farklılıklara imza atmaya devam edeceğiz.


Gelinlik Çanta Gamboç %100 geri dönüşümlü Tela, Nonwoven kumaştan üretilmiştir. Gelinlik Çantasının Baskısı Her iki tarafın orta kısımdadır, bu sayede firmanın logosu reklam amaçlı daha geniş kitleye ulaşmaktadır. Gelinlik Çantası üstten  fermuarlıdır. Gelinliklerinizi seyehatlerde, gardoroplarınızda tozlanmalara karşı korumaktadır, aynı zamanda dağınık görüntüyüde engeller. Gelinlik Çantasının Standart ölçüsü eni 70 cm boyu 50 cm  20 cm Yan Körüklü ön ve arka Tek Renk serigrafi baskılıdır. Özel isteğe göre farklı ölçüler veya renkler ile üretim yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için Nette Ambalaj  ile iletişime geçebilirsiniz.NONWOVEN  KUMAŞA  UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ
  • SERİGRAF BASKI,
  • EMPİRME  BASKI,
  • OFSET BASKI,
  • FLEKSO BASKI,
  • TRANSFER BASKI UYGULANABİLİR

NONWOVEN NEDİR
"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven´lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenler, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Gersa Ambalaj  olarak biliyoruz ki kullanım süreleri ne olursa olsun ürettiğimiz nonwoven Gelinlik Kılıfı, Gamboç, arkasında karmaşık ve zor bir üretim süreci var ancak bu sürecin sonunda kaliteli ve çözüm odaklı ürünler var.